Automatyzacja produkcji

Mamy kompetencje w automatyzacji produkcji i procesów. Wykonujemy usługi w zakresie projektowania, modernizacji systemów i linii produkcyjnych. Dostarczamy zrobotyzowane linie i stanowiska produkcyjne. Służymy również radą, wiedzą i pomocą w projektowaniu oraz doborze odpowiednich rozwiązań.

Ponadto pomagamy optymalizować procesy i rozwiązywać problemy technologiczne w zakładach Klientów poprzez prowadzenie audytów, opracowywanie i wdrażanie koncepcji, które pozwalają zoptymalizować procesy produkcyjne.

Każdy rok przynosi nam nowe możliwości i referencje, co umacnia pozycję rynkową i pozwala realizować coraz śmielsze założenia.

Stale pracujemy nad nowymi rozwiązaniami, które umożliwiają naszym Klientom wprowadzenie usprawnień i optymalizacji w ich zakładach produkcyjnych.

W ramach usług w tej kategorii oferujemy:

Projektowanie rozpoczynamy od szczegółowej analizy dostępnych możliwości technicznych przy uwzględnieniu aspektów organizacyjnych i ekonomicznych naszych Klientów.

Zajmujemy się także modernizacją istniejących maszyn i linii produkcyjnych. Wyposażamy maszyny stosowane w różnych dziedzinach przemysłu w nowoczesne układy sterowania, układy kontroli detali w procesach produkcyjnych. Dostarczamy dodatkowe wyposażenie, zapewniamy rozruch urządzeń i szkolenie personelu. Na każdym etapie współpracy służymy doradztwem technicznym.

Przykładowe realizacje